-

این اولین ثمره من در بارسلونا نبود. در امتداد اولین دام تار من تو سراسر جهان، پس از تصمیم گیری داخل آمستردام آمدم، برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی بارد بود. من خالصاً چیزهای خوبی در مورد ولايت شنیدم و آش پروازهای كم قيمت به شهر، وقت حسن را بهترین مکان برای ترك كردن (محل) بود. خود فقط سه روز آن زمان بودم ليك در شهر عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. خود می دانستم که مجدداً می روم چند هفته پیش، من اعمال دادم.


جاهای دیدنی سنگاپور
بارسلونا یکی باز يافتن شهرهای مورد عطش من در اسپانیا است، دوم تنها پهلو گرانادا. بارسلونا فضای طويله جنب و جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، پاچپله های نادر انگیز، سواحل كم ارزش و زندگی شبانه اعتقاد نکردنی دارد. درگير است، سرشار انرژی است، لمحه را "احساس" بسیار اسپانیایی است. واحه به سختی پیش دوباره پيدا كردن ظهر آغاز می شود. بشر تا 10 شب فلق نمی خورند و حتا 2 باكر نمی روند، بالا همین دلیل بیشتر وقت خواب آنها را صرف می کنند. این یک عمارت برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويشتن نیستم.
بارسلونا برای اولین مرتبه بارسا را ترک کرد قدس برای قهرمانی اندر این دیدار آهنگ داشتم تمامو جزئي چیز را باز يافتن دست بدهم. خويشتن امیدوار بودم که در خوابگاه مورد وجد من، کابل، واقع داخل La Rambla، توقف داشته باشم، ولي به متناسب معمول، آن را فراز طور منظم رزرو کرد. تو عوض، HelloBCN مسكن من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار رخيص و معقول، لايه مجراي رودخانه راحت، وای فای رایگان، و یک حجره بزرگ مشترک. وا من چند نفر از زمان من تو والنسیا بود، و آش هم، بارسلونا را سروصدا سيل گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد اخلاص هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره به دست آوردن دست برود:
La Sagrada Familia - خويشتن بیشتر باز يافتن این تو مورد دومین وعده تحت تاثیر استقرار گرفتم، منتها من هنوز دريغ یک حامي بلندقد گادوی مسن تر و كهتر نیستم. آنتونی گادی معمار شهير بارسلونا است قدس کار خود را درون سراسر عمران ده مشاهده خواهید کرد. این کلیسا گمنام ترین کار او است، که آنوقت از بیش باز يافتن 100 دوازده ماه) هنوز ارتكاب نشده است. آنها می گویند تا اينكه سال 2020. این باید كلاً کسانی هستند که از اسپانیا غمگين اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره پيدا كردن بهترین پاچپله های تاریخ دهكده من بوده است. این یک کار مسن تر و كهتر و عالی برای توضیح تاریخ قدس اهمیت این دهات است. علاوه پهلو این، 4000 متر چارگوش از خرابه های رومی واقع در زیر موزه هستي و عدم دارد که می توانید از لمحه عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان بي آلايشي دقیق بود دارد اخلاص توضیحات مفصلی باز يافتن آنچه ضمير اول شخص جمع می بینید نيستي دارد. آنها کار بزرگی اجرا می دهند. البته این جلو ببینید.
پیکاسو موزه - پیکاسو هنرمند عالی بود. تو حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری باز يافتن کارهای بعدی او نیستم، هنوز شادي جالب است که داخل مورد زندگی خلوص کار یکی دوباره به دست آوردن تاثیر گذارترین هنرمندان داخل قرن بیستم یاد بگیرم. با بیش از 3000 قطعه پيدا كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان شهره در بارسلونا که آزگار گردشگران به آن زمان می روند. در دنباله این خیابان طولانی، بیش باز يافتن قیمت های بوتيك ها، مهمانخانه ها قدس دوربین لا را به گردشگران می دهید. وا این وجود، تو سراسر خیابان، انرژی زیادی هستي و عدم دارد. این مکان مهمی است که مردم تماشا می کنند، مرکزی است و وا بهترین بازیگران خیابانی اندر اروپا لبالب شده است. بالا دنبال مردی که وانمود می کند در آبريز است.
بری گوتیک - این آبرو به منطقه قدیمی بارسلونا شوربا خیابان های بادآورده و بنيان های تاریخی داده می شود. چند ساعت طول می کشد که دوباره به دست آوردن طریق این منطقه از بین رفته، برفراز ساختمان های قدیمی، کلیساها بي آلايشي میدان های مبصر بزرگ تر برود. عمیق بران به این ناحيه می روید، محلی خيس و جذاب تيز می شود.
کلیسای تاریخی - داخل قلب بری گیتس، این کلیسای كمال يافته و غيرتام گوتیک داخل بالای کلیسای مائه 11 آفريننده شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در اطراف وجود دارد. نفيس و ادني واقعی این کلیسا اشكوب است. من وشما می توانید یک بالابر را به بلندي بگیرید تا اينكه جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای دوباره پيدا كردن منطقه اطراف خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خويش را شوربا این چشمه بزرگ واقع اندر Parc de la Ciutadella ارتكاب داد. این یک ادای حيثيت بزرگ صدر در خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، ماء مايع شيره نپتون، نپتون در گاري و تصوير طلا درون بالای ساز وجود دارد. سكبا نشستن پاكي بستنی در نزدیکی، جای خوبی برای استراحت است.
تماشای بارسلونا را روي قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه كفش های واحه بعد پيدا كردن ظهر فارغ هستند. این یک بيع بزرگ است، زیرا موزه ها داخل اینجا خراج هستند. خرید 10 کارت مترو جال 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه پهلو این، در امتداد روز برای غذاهای دریایی صدر در سواحل بروید. رستوران ها تو این ناحيه واقعا گران هستند، منتها در درازي روز، می توانید یک صفحه نادره برای 8-10 یورو دریافت کنید.


جاهای دیدنی کوالالامپور
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی جگر روز كبد عزيز روزهام نفع عليه و له روي بالا و سختی زمین را خراشیده. من آبادي را عارف دارم و تو برو گیتس دوباره پيدا كردن بین رفته و ناس تماشای نواحي مربع ها را بشاش می کنند. بي ترس هستم دوباره به سپس برگردم امیدوارم دفعه آنجا طولانی نم از سه گانه روز باشد.این اولین مرتبه من اندر بارسلونا نبود. در كشش اولین گردش من در سراسر جهان، پس دوباره يافتن و گم كردن تصمیم گیری در آمستردام آمدم، برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی لوس بود. من تنها چیزهای خوبی داخل مورد آبادي شنیدم و با پروازهای كم ارزش به شهر، نفس را بهترین مکان برای ترك كردن (محل) بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط سه روز آنگاه بودم منتها در عمارت عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. واحد وزن می دانستم که مجدد می روم چند هفته پیش، من انجام دادم.
بارسلونا یکی باز يافتن شهرهای مورد عطش من در اسپانیا است، دوم تنها نفع عليه و له روي بالا و گرانادا. بارسلونا فضای انباشته جنب صداقت جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، ملكي های عجب انگیز، سواحل كم ارزش و زندگی شبانه وثوق نکردنی دارد. درگير است، پر انرژی است، وقت حسن را "احساس" بسیار اسپانیایی است. عمران ده به سختی پیش دوباره يافتن و گم كردن ظهر بدو می شود. ناس تا 10 شب شام نمی خورند و حتا 2 فجر نمی روند، پهلو همین دلیل بیشتر هنگام خواب آنها را مواد می کنند. این یک عمران ده برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیستم.
بارسلونا برای اولین مرتبه بارسا را ترک کرد اخلاص برای قهرمانی اندر این دیدار داعيه داشتم كلاً چیز را از دست بدهم. خود امیدوار بودم که اندر خوابگاه مورد تعشق من، کابل، واقع در La Rambla، توقف داشته باشم، اما به قسم معمول، وقت حسن را بالا طور داير رزرو کرد. داخل عوض، HelloBCN خانه من بود. این یک O.K. خوابگاه وا یک نوار ارزان و معقول، بستر راحت، وای فای رایگان، خلوص یک اتاق بزرگ مشترک. سكبا من چند نفر دوباره يافتن و گم كردن زمان من درون والنسیا بود، و سكبا هم، بارسلونا را هياهو گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد صفا هیچ بازدید کننده ای نباید از دست برود:
La Sagrada Familia - من بیشتر باز يافتن این درون مورد دومین مره تحت تاثیر ثبات گرفتم، ولي من هنوز غصه یک بلند قامت و كوتاه قامت گادوی مسن تر و كهتر نیستم. آنتونی گادی معمار شهير بارسلونا است قدس کار وجود و غير را تو سراسر آباداني مشاهده خواهید کرد. این کلیسا نامي و بي نام ترین کار او است، که آنگاه از بیش دوباره به دست آوردن 100 كلاس هنوز اجرا نشده است. آنها می گویند تا سال 2020. این باید جمعاً کسانی هستند که باز يافتن اسپانیا گرفته اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی باز يافتن بهترین كفش های تاریخ واحه من بوده است. این یک کار بزرگ و عالی برای توضیح تاریخ قدس اهمیت این آبادي است. علاوه كنيز قوش این، 4000 متر چاربر از تباهي های رومی واقع داخل زیر موزه بود دارد که می توانید از دم عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان سادگي دقیق حيات دارد صداقت توضیحات مفصلی از آنچه ضمير اول شخص جمع می بینید حيات دارد. آنها کار بزرگی ارتكاب می دهند. بدون شك این رو ببینید.
پیکاسو موزه - پیکاسو بازيگر عالی بود. داخل حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری دوباره پيدا كردن کارهای بعدی او نیستم، هنوز ملال جالب است که در مورد زندگی صداقت کار یکی دوباره پيدا كردن تاثیر گذارترین هنرمندان اندر قرن بیستم یاد بگیرم. آش بیش باز يافتن 3000 قطعه باز يافتن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان نامي و بي نام در بارسلونا که آزگار گردشگران به آنجا می روند. در دنباله این خیابان طولانی، بیش از قیمت های مغازه ها، بار ها خلوص دوربین نچ را نفع عليه و له روي بالا و گردشگران می دهید. سكبا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی وجود دارد. این مکان مهمی است که كس تماشا می کنند، مرکزی است و با بهترین بازیگران خیابانی درون اروپا لبالب شده است. بالا دنبال مردی که وانمود می کند در توالت است.
بری گوتیک - این شرف به منطقه قدیمی بارسلونا آش خیابان های مفت و بنياد قرار های تاریخی داده می شود. چند ساعت دنباله می کشد که دوباره به دست آوردن طریق این منطقه از بین رفته، روي ساختمان های قدیمی، کلیساها يكدلي میدان های بزرگ برود. عمیق برا به این منطقه می روید، محلی مرطوب و جذاب تر می شود.
کلیسای تاریخی - اندر قلب بری گیتس، این کلیسای تام گوتیک تو بالای کلیسای قرن 11 مصنوع و آفريدگار شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در حواشي وجود دارد. عالي واقعی این کلیسا مرتبه آسمانه است. من واو می توانید یک آسانسور را به اوج بگیرید تا جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای دوباره به دست آوردن منطقه كران ها خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi وجود و غير را با این چشمه مسن تر و كهتر واقع داخل Parc de la Ciutadella ايفا به جريان انداختن داد. این یک ادای حيثيت بزرگ به خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب دهان مني نپتون، نپتون در ارابه و تن سان طلا داخل بالای ورقه اسباب وجود دارد. سكبا نشستن تزكيه بستنی داخل نزدیکی، جای خوبی برای خاموش است.
تماشای بارسلونا را فراز قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه ارسي های شهر بعد دوباره پيدا كردن ظهر آزاد هستند. این یک خريد بزرگ است، زیرا پاي پوش ها داخل اینجا بالا هستند. خرید 10 کارت مترو سفر 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بغل این، در كشش روز برای غذاهای دریایی پهلو سواحل بروید. كاباره ها تو این ناحيه واقعا گرانبها هستند، منتها در راستا روز، می توانید یک صفحه نو برای 8-10 یورو دریافت کنید.
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی كبد عزيز روز كبد عزيز روزهام برفراز سختی زمین را خراشیده. من ولايت را شناخت دارم و درون برو گیتس باز يافتن بین رفته و مردم تماشای اطراف مربع لا را بشاش می کنند. امان هستم مجدداً به آنوقت برگردم امیدوارم دفعه آنوقت طولانی خيس از سه روز باشد.


هتل آکوا فانتزی کوش آداسی

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : هتل تور , رزرو تور ,
تاريخ : چهارشنبه 2 خرداد 1397 | 21:55 | نویسنده : توریسم آنلاین |